Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Web Uygulama Geliştirme

Müşterilerimizin bir sonraki yenilikçi web yazılımını oluşturma yolunda karşılaşabilecekleri en karmaşık zorlukları çözmelerine yardımcı olmak için çeşitli sektörlerde biriktirdiğimiz uzmanlıktan yararlanıyoruz. Teknolojik ihtiyaçlarınızı çözen, pazar ihtiyaçlarına cevap veren, iç operasyonları dönüştüren ve en son dijital trendleri takip eden yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Web Uygulama Çözümlerimiz

Web Uygulama Geliştirme

İnternetteki varlığınızı güçlendirecek, özelleştirilmiş web uygulamaları oluşturuyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun, kullanıcı dostu ve etkileyici web çözümleri sunuyoruz.

BACK-END GELİŞTİRME

İyi bir mimariye sahip Back-end, harika bir ürünün temel taşıdır. Uygulamanızın sağlam, kararlı, güvenli ve bakımı kolay olduğundan emin olmak için özel ekiplerimizi en iyi yazılım mühendisleri ile donatıyoruz.

SAAS GELİŞTİRME HİZMETLERİ

SaaS dağıtım modelinde tamamen çalışmaya hazır güçlü uygulamalar yaratıyoruz. Temel değerimiz, tüm platformlarda ve tarayıcılarda çalışan ve tutarlı görünen mükemmel web uygulamaları sunmaktır.

WEB YAZILIM MODERNİZASYONU

Uygulamanızın yavaş performansı ve modası geçmiş görünümü nedeniyle para ve müşteri kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Eski uygulamanızı en trend teknolojileri kullanarak taşıyabilir ve ona yeni bir hayat verebiliriz.

FRONT-END GELİŞTİRME

Yüksek kullanıcı elde tutmanın anahtarının ilk izlenim olduğunu biliyoruz. Adventom’da, müşterilerinizin web uygulamanızı kullanmaktan keyif alacağından emin olmak için temiz bir görünüme sahip gelişmiş web arayüzleri oluşturuyoruz.

A2A ENTEGRASYONU & API GELİŞTİRME

Gelişmiş API’ler, ara katman yazılımı, eklemeler ve bağlantı çözümlerinin geliştirilmesi yoluyla, işletmelerin platformlarını herhangi bir yazılım ekosistemine entegre etmenin en iyi yollarını bulmalarına ve uygulamalarına yardımcı oluyoruz.

// technology index

We Organize Our
Production Process

Engitech is the partner of choice for many of the world’s leading enterprises, SMEs and technology challengers. We help businesses elevate their value through custom software development, product design, QA and consultancy services. Our product design service lets you prototype, test and validate your ideas.

LEARN MORE

While integrating the security with the DevOps approach has always been of high demand, this requires a completely different range of processes and tools. DevOps is already known to boast of an agile development methodology. Now when the inputs of the security experts I’ll be brought in a collaborative environment, the project will have an array of effective security safeguards.

LEARN MORE

In spite of disturbing the agile development process of the DevOps approach, the additional security inputs only enhance the safeguards and reliability of the project. So, in a way, DevSecOps will only extend the benefits of a DevOps approach further with security inputs. DevOps is already known to boast of an agile development methodology.

LEARN MORE

Testimonials

Trusted From Over +3K Happy Clients

“I’m glad I decided to work with you. It’s really great how easy your websites are to update and manage. I never have any problem at all.”
Tom Black

CEO Founder at OceanThemes

// Proje Fikriniz Mi Var?

SİZİN İÇİN
GERÇEKLEŞTİRELİM