Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

apptotech'li Olmak

Her fikrin önemli olduğu ve yeteneklerin ilerlemesi için hiçbir engelin bulunmadığı, çalışmak için sıradışı bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Ruhun değişim ve gelişim heyecanı ile mi dolu? “Yerimde duramıyorum; hayallerimi gerçeğe dönüştürmek, yepyeni bir deneyim ile network’ümü geliştirmek istiyorum!” diyorsan, aramızda yerin hazır. Eşsiz bir deneyime hazırsanız, kendinize uygun pozisyonu bulmak için ilanlarımızı inceleyip, özgeçmişinizi bizimle paylaşın; deneyiminize, deneyim katın!

apptotech Kültürümüz

İşimizin özü güven. Kendisine ve katıldığı aileye güvenen, işine inançla sarılı bir ekip düşünün. Hayal eden ve hayallerinin peşinden giderek heyecanlandıran benzersiz işlere imza atan büyük bir aile. “Sevdiğim işi yapmak, fark yaratarak başarılı olmak istiyorum” diyorsanız, doğru yerdesiniz.

apptotech'te Çalışmak

Ekip arkadaşlarımızın hayallerine ortak olur, her bir proje için özel olarak düşünür, hayal eder ve hayata geçiririz. Kısacası, yaptığımız her iş sürprizli ve benzersiz. Bu benzersiz dünyanın bir parçası olmak, bir teknoloji kuruluşunun üyesi olarak size çok büyük bir iletişim ağı sağlarken devamlı gelişim olanağı sunar.

Fırsat Eşitliği

AppToTech için sürdürülebilir bir yaşam, bir bütün olmaktan geçer. Kadınların hayatın her alanında varolabilmesi için sosyal projeler geliştiren AppToTech’in kurum içi yapısının %34’ü kadınlardan oluşuyor.

apptotech

.Net Yazılım Uzmanı

Mobile Uygulama Geliştirme Uzmanı

UI/UX Designer

// Bize Katılmak İstermisin ?

Hemen Başvur