Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

AppToTech – Kullanım Koşulları

Son Güncelleme: 01.04.2024

Kullanım Koşulları, apptotech ve bu web sitesi, mobil uygulama üzerinden sunulan ürün ve hizmetlerin fikri hak sahiplerinin, kullanım hakkı sahiplerinin, kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin haklarını konu edinmektedir. Bahsi geçen web sitesi, mobil uygulamaziyaretçileri ve kullanıcıları, bu Kullanım Koşullarına uymakla yükümlü olduklarını kabul ederler. Aksi durumda ilgili kişilerin web sitesi, mobil uygulama erişimini derhal sonlandırmaları gerekmektedir.

Mahremiyet ve Kişisel Verilerin Korunması:

Bahsi geçen web sitesi, mobil uygulama üzerinden kişisel verileriniz işlenir. Bu konuda ziyaretçiler ve kullanıcılar için hazırladığımız Aydınlatma Bildirimine istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Bu Bildirimi okumayı unutmayınız.

Fikri Mülkiyet:

Kullanım Koşullarının konu edildiği web sitesi, mobil uygulama, APPTOTECH BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından veya onun adına yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, marka, patent, tasarım, yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları APPTOTECH BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tüzel kişiliğine aittir. Yazılı izin olmaksızın bunların çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler:

Ziyaretçiler ve kullanıcılar, web sitesi, mobil uygulama kullanımını yalnızca hukuka uygun amaçlarla gerçekleştireceklerini ve üçüncü kişilerin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını kabul ederler. Ziyaret ve kullanım süresince gerçekleştirdikleri her tür işlem hakkında hukuki ve cezai sorumluluk münferiden ziyaretçinin veya kullanıcının kendisine aittir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması:

Adreslerin kullanımından doğan zararlara ilişkin APPTOTECH BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sorumluluğu, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır.

Uyuşmazlık Çözümü:

Kullanım Şartlarının uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türk hukuku uygulanır. İstanbul mahkemeleri yetkilidir.